Epson | Multifunctional Printer | EcoTank M15140 | Inkjet | Mono | Inkjet Multifunctional Printer | A3+ | Wi-Fi | Black
- TootjadEpson
- Mudel: C11CJ41402
- Saadavus: 5
-
1 352€
Epson | Multifunctional Printer | EcoTank M15140 | Inkjet | Mono | Inkjet Multifunctional Printer | A3+ | Wi-Fi | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy |
| Gross depth (mm) | 598 mm |
| Gross height (mm) | 430 mm |
| Gross weight | 16.9 kg |
| Gross width (mm) | 556 mm |
| Liides | USB, Ethernet, Wireless LAN, Wi-Fi Direct Connection |
| Maksimaalne printimissuurus | A3+ |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800x1200 DPI |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 1200x2400 DPI |
| Net weight | 15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 25 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Multifunctional Printer |
| Producer product name | EcoTank M15140 |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne väljundvõimsus | 125 lehti |
| Standardsete paberisalvede arv | 3 |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| Toote tüüp | Inkjet Multifunctional Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.14296984 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wooden | 1413.00 g |
Sildid: epson multifunctional printer ecotank m15140 inkjet mono inkjet multifunctional printer a3 wi-fi black, c11cj41402, epson, multifunktsionaalsed printerid















